Logo Logo Gruppe

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.
Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.
To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Obecnie poszukujemy:

Business Development Manager

w Kraków, adres: Kalwaryjska 33, 30-509 Kraków, Polska

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami Klientów. Z naszych produktów korzystają Klienci na całym świecie. Jesteśmy czołową firmą na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie wg Financial Times (FT1000).

Do naszej drużyny Business Develpomentu Sprzedaży szukamy kolejnego, świetnego zawodnika, który przyczyni się do wspólnej wygranej!

Business Development Manager będzie odpowiedzialny za:

  • nadzorowanie projektów ekspansja marki na rynki zagraniczne oraz budowanie oddziałów - dostrzeganie nowych możliwości rozwoju biznesu na rynkach zagranicznych współtworzenie strategii rozwoju nowych rynków,
  • nadzorowanie procesów uruchamiania nowych spółek na potrzeby nowych rynków oraz rozwoju biznesu (np. uruchamianie magazynu),
  • współpraca przy tworzeni struktur w nowych spółkach (rekrutacja, budowanie zespołów, zarządzanie zespołami na miejscu),
  • koordynowanie procesów rekrutacyjnych na stanowiska Country Managerów na rynkach zagranicznych,
  • ścisła współpraca z CM, zespołami B2B oraz E-Commerce w celu rozwoju sprzedaży w nowych kanałach dystrybucji,
  • ścisła współpraca z działami Sprzedaży, Zakupów, Logistyki, Finansów, IT i Administracji w celu realizacji procesów ekspansji,
  • monitorowanie skutecznego wdrażania działań związanych z rozwojem biznesu,
  • analiza i wdrażanie strategii biznesowej oraz opracowywanie planów ich ulepszenia w celu zapewnienia odpowiedniego wzrostu biznesu,
  • nawiązywanie współpracy z nowymi klientami zagranicznymi (sieci retail, we współpracy z Country Managerami),
  • ścisła współpraca w zakresie tworzenia i rozwoju oferty, zarządzania produktem i marketingu,
  • badania rynku, mapowanie firm, a także inicjowanie i nawiązywanie kontaktów z przedstawicielami C-level,
  • budowanie świadomości marki – analiza i nawiązywanie relacji z agencjami marketingowymi w celu budowania Brand Awareness na rynkach zagranicznych,
  • przeprowadzanie analiz rynkowych,
  • konsolidacja danych z różnych źródeł w formie umożliwiającej podejmowanie strategicznych decyzji.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • minimum 5 letnie doświadczenie w tworzeniu struktur i zarządzania zespołem na rynkach zagranicznych,
  • doświadczenie w planowaniu koncepcji i strategii nowego projektu biznesowego oraz jego realizacja w miejscu działania spółki,
  • gotowość do pracy w miejscu realizacji projektu (Niemcy, Francja, UK, USA),
  • umiejętności analizy i poszukiwania wiedzy o potencjale rynku i klientach,
  • gotowości do prowadzenia negocjacji z najważniejszymi klientami,
  • współpracy z działami wspierającymi projekt i produkt,
  • doświadczenia w prowadzeniu projektu zgodnie z harmonogramem i budżetem,
  • biegła znajomość języka angielskiego.

Zapewniamy:

Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w Europie według rankingu Financial Times, a poza tym:

  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,
  • realny wpływ na rozwój i ekspansję marki Green Cell,
  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności,
  • komfortowe warunki pracy,
  • umowę o pracę z pakietem benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

Benefity

Opieka
medyczna

Elastyczne
godziny pracy

Ubezpieczenie
na życie

Zniżki
pracownicze

Multi Sport

Szkolenia

Chill Room

Owocowe
wtorki

Imprezy
integracyjne

Patio