Logo Logo Gruppe

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.
Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.
To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Obecnie poszukujemy:

Młodszy Specjalista ds. Controllingu

w Kraków, adres: Kalwaryjska 33, 30-509 Kraków, Polska

Twój zakres obowiązków:

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca, budżetowania i planowania,
  • Współuczestnictwo w sporządzaniu okresowych raportów dla zarządu,
  • Nadzorowanie wykonania budżetu,
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących rentowności kanałów sprzedaży,
  • Szacowanie rezerw oraz analiza ich wykorzystania,
  • Analiza zasadności, poprawności oraz kompletności kosztów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości,
  • 1-2 lata doświadczenia w kontrolingu finansowym / audycie / księgowości,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie w zakresie MS Excel),
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • Umiejętność planowania i stawiania sobie celi,
  • Znajomość przepisów rachunkowych,
  • Odnajdywanie się w zmiennym natężeniu intensywności pracy w trakcie miesiąca (w tym zadania ad-hoc),
  • Miło widziane doświadczenie z VBA i SQL.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Praca w dobrej atmosferze oraz prężnym zespole,
  • Ścieżka rozwoju zawodowego w obszarze controllingu biznesowego z realnym wpływem na biznes operującym na rynku e-commerce,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i współpracy w gronie specjalistów,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Benefity

Opieka
medyczna

Elastyczne
godziny pracy

Ubezpieczenie
na życie

Zniżki
pracownicze

Multi Sport

Szkolenia

Chill Room

Owocowe
wtorki

Imprezy
integracyjne

Patio