Logo Logo Gruppe

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.
Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.
To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Obecnie poszukujemy:

TechLead

w Kraków, adres: Ulica Kalwaryjska, Kraków, Polska

Rozwijaj z nami świat zrównoważonej energii

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

Czym będziesz się zajmować?

  • dbaniem i rozwojem technologii naszych platform E-commerce
  • zarządzaniem projektami
  • optymalizacją istniejących rozwiązań i nadzorem technologicznym

Aplikuj, jeśli

  • masz 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy z PHP (mile widziane Symfony),
  • posiadasz doświadczenie w pracy z użyciem chmury AWS;
  • masz doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD (gitlab)
  • masz doświadczenie w integracjach z zewnętrznymi API (REST/SOAP),
  • znasz wzorce projektowe i standardy PSR,
  • świetnie znasz bazy danych MySQL,
  • Twoja znajomość j. angielskiego pozwala na swobodną pracę z dokumentacją techniczną

Dostaniesz dodatkowe punkty za:

  • znajomość JavaScript (jQuery, Ajax), Bootstrap;
  • znajomość platform e-commerce

Oferujemy:

  • stawkę miesięczną: 14 000 - 17 000 zł netto (przy umowie B2B),
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,
  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

Benefity

Opieka
medyczna

Elastyczne
godziny pracy

Ubezpieczenie
na życie

Zniżki
pracownicze

Multi Sport

Szkolenia

Chill Room

Owocowe
wtorki

Imprezy
integracyjne

Patio